ETI PV-DC kytkinvaihde 4-napainen 25A 1000V DC
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
ETI Kytkinvaihde PV - DC - 4-napainen
Kytkinvaihde PV - DC - 4-napainen LS25 SMA A4 004660064 ETI on suunniteltu erityisesti DC/AC-invertterien ja muiden tasavirtapiirien osien tehokkaaseen kytkemiseen tai irtikytkemiseen aurinkosähkömoduuleissa.
Varustettu erityisesti suunnitelluilla kosketuksilla ja huolellisesti valituilla materiaaleilla, se takaa poikkeuksellisen puhtaat liitokset (ei hapettumista) ja minimoi tehohäviöt. Kytkimen rakenne varmistaa, että kosketinten sulkeutumis- tai avautumisnopeus on riippumaton käyttäjän nopeudesta ja voimasta, mikä takaa luotettavan ja turvallisen käytön.
Tekniset tiedot
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Paino | 0,15 kg |
| Valmistaja | ETI |
| Verkolle | DC (Aurinkosähkö PV) |
| Napojen määrä | 4 |
| Suurin sallittu käyttöjännite | 1000 V |
| Vasteaika | < 25 ns |
| Suurin sallittu oikosulkuvirta | 200 A |
| Sarja ja tyyppi | Kytkinvaihde PV - DC - 4-napainen LS25 SMA A4 004660064 ETI |
| Standardit | PN-IEC 60364-7-71 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Nimellivirta | jopa 58A DC |
| Nimellisjännite | jopa 1000V DC |
| Nimellinen jatkuva virta lu | 25A |
| Nimellinen ehdollinen oikosulkuvirta lq | 5kA |
| Suurin nimellinen käyttöjännite Ue AC | 440V |
| Nimellinen jatkuva virta Ac-21, 400V | 25 |
| Etupuolen suojausluokka | IP40 |
| Asennus | TH35-kiskoon |
| Pääkosketinten liitäntätyyppi | ruuviliitännät |
| Ohjauselementin väri | musta |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Käyttökohde | DC (aurinkosähkö) |
| Erottimen tyyppi | nokkakytkин |
| Nimellisvirta [A] | 25A |
| Napojen lukumäärä | 4P |
| Nimellisjännite [V] | 1000V DC |
| Merkki | ETI |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.