Fox hybridikäänteinen invertteri 5kW 3-vaiheinen
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Fox Hybridinvertteri 5kW 3-Vaiheinen
Hybridinvertteri 5kW 3F 8,8A H3 EPS DC-korkeavolttierotin IP65 H3-5.0-E FoxESS - laite on yhteensopiva FoxESS-energiavarastojen kanssa.
Tekniset tiedot
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Maksimi tuloteho [W] | A:4000 B:4000 |
| Maksimi tulojännite [V] | 1000 V |
| Käynnistysjännite [V] | 160 V |
| Nimellinen tulojännite [V] | 720 V |
| MPPT-toimintajännite [V] | 160 - 950 V |
| Maksimi tulovirta [A] | 14 / 14 A |
| Maksimi oikosulkuvirta [A] | 16 / 16 A |
| Riippumattomien MPPT-seurantalaitteiden määrä | 2 |
| Sarjojen määrä per MPPT | 1 / 1 |
| Maksimi AC-tuloteho [VA] | 10000 VA |
| Maksimi AC-tulovirta (per vaihe) [A] | 15,2 A |
| Nimellinen lähtöteho [W] | 5000 W |
| Maksimi näennäisteho [VA] | 5500 VA |
| Nimellinen lähtövirta (per vaihe) [A] | 7,2 A |
| Maksimi lähtövirta (per vaihe) [A] | 8,8 A |
| Nimellinen verkkojännite [V] | 3L/N/PE 380/220; 400/230; 415/240 V |
| Nimellinen verkkotaajuus [Hz] | 50/60 Hz |
| Tehokerroin | 1 (säädettävissä 0,8 johtavasta 0,8 jäljessä olevaan) |
| THDI | < 3 % nimellistehosta |
Hyötysuhde
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Maksimi hyötysuhde | 97,80 % |
| Euro-hyötysuhde | 97,20 % |
| Maksimi akun latauksen hyötysuhde | 98,50 % |
| Maksimi akun purkamisen hyötysuhde | 97,00 % |
Suojaus
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Eristysvalvonta | kyllä |
| Vikavirtasuojaus | kyllä |
| DC-käänteisnapaisuussuojaus | kyllä |
| Saarekkeilmiösuojaus | kyllä |
| Oikosulkusuojaus | kyllä |
| AC-oikosulkusuojaus | kyllä |
| AC-ylivirta-/ylijännitesuojaus | kyllä |
| DC-erotin | kyllä |
| Ylijännitesuojaus | TYYPPI II, AC: TYYPPI II |
Standardit
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Standardit | EN 62109-1, EN 62109-2, EN 62477-1 |
| Sähkömagneettinen yhteensopivuus | IEC 61000-6-1, IEC 61000-6-3 |
| Sähköstandardit | EN50549-1, C10/11, VDE-AR-N 4105, G98, CEI 0-21 |
Yleiset tiedot
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Mitat (l x k x s) [mm] | 449 x 519 x 198 mm |
| Paino [kg] | 28 kg |
| Asennus | seinäasennus |
| Jäähdytys | luonnollinen konvektio |
| Melutaso | 35 dB |
| Maksimi asennuskorkeus | 2000 m |
| Käyttölämpötila-alue | -25 ~+60°C |
| Kosteus (ei kondensaatiota) | 0 - 100 % |
| Suojausluokka | IP65 |
| Energiankulutus [W] | < 15 W |
| Valvonta | WiFi, ETH, GSM (suunnitteilla) |
| Viestintä | 2 x RS485, DRM, USB |
| Näyttö | LCD, mobiilisovellus, WWW |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.