Hager LED-merkkivalo kolmivärinen punainen vihreä oranssi
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
LED-merkkivalo kolminkertainen punainen vihreä ja oranssi SVN129 HAGER
LED-merkkivalo kolminkertainen punainen vihreä ja oranssi SVN129 HAGER-merkiltä näyttää sähköasennuksen aktiivisuuden ja toiminnan.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Nimellinen kytkentäjännite Ue (AC) | 230 V |
| Nimellistaajuus | 50 / 60 Hz |
| Nimellinen eristysjännite Ui | 250 V |
| Nimellinen iskunkestojännite Uimp | 4000 V |
| Kokonaishäviöteho nimellisvirtaa kohden | 0,8 W |
| Kiristysmomentti | 1,7 Nm |
| Joustavien johdinten poikkipinta-ala liittimessä | 0,75 / 6 mm² |
| Jäykkien johdinten poikkipinta-ala liittimessä | 0,75 / 10 mm² |
| Liitäntätyyppi | ruuviliitäntä |
| Suojausluokka | IP20 |
| Mitat | 62 x 83 x 17,5 mm |
| Valonlähteen tyyppi | LED |
| Väri | punainen, vihreä ja oranssi |
| Euroopan RoHS-direktiivi | yhteensopiva |
| Likaantumisaste IEC 60664 / IEC 60947-2 mukaan | 3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Merkkivalon väri | monivärinen |
| Merkki | HAGER |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.