MC4-liitinsarja pistoke ja liitin 2,5-6 mm² 1000V DC 30A IP67
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
MC4-liitin Sarja Naaras Ja Uros
MC4-liitinsarja, malli ZXX-0008 BRUK-BET, on kattava ratkaisu, joka koostuu uroksesta ja naaraasta ja jota käytetään tiiviiden sähköliitäntöjen luomiseen aurinkosähköjärjestelmissä.
Se on tarkoitettu aurinkopaneeleja yhdistävien aurinkojohtojen liittämiseen, mikä varmistaa energian virtauksen jatkuvuuden. Liitin on yhteensopiva 2,5 mm², 4 mm² ja 6 mm² poikkipinta-alojen kaapeleiden kanssa, mikä mahdollistaa joustavan sovittamisen erilaisiin asennustarpeisiin. Korkealaatuisista materiaaleista valmistettu liitin takaa luotettavan ja pitkäkestoisen käytön. IP67-suojausluokan ansiosta liitin on täysin suojattu pölyltä ja vedeltä, mikä on ratkaisevan tärkeää ulkona sijaitsevan asennuksen tehokkuuden ja turvallisuuden säilyttämiseksi. Tuotteella on TUV-sertifiointi, mikä vahvistaa sen vaatimustenmukaisuuden tiukkojen laatu- ja turvallisuusstandardien kanssa.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Sarja ja tyyppi | MC4-liitin sarja naaras+uros ZXX-0008 BRUK-BET |
| Valmistusmateriaali | muovi |
| Nimellisjännite | 1000 V DC |
| Maks. virta | 30 A |
| Johdon poikkipinta-ala | 4 - 6 mm2 |
| Suojausluokka | IP67 |
| Pakkauksen paino | 0,05 kg |
| Tuloliitin | MC4 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.