Pawbol Potentiaalintasauslevy 8 liitäntää kuparinen kisko messinki puristimet 176x52x52mm
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Pawbol Potentiaalintasauskisko
Potentiaalintasauskisko E.4104 PAWBOL on laite, joka eliminoi mahdolliset jännite-erot ja estää vaaralliset kosketusjännitteet, joita voi esiintyä suojajohtimen ja asennuksen metalliosien välillä.
Sen päätehtävänä on varmistaa turvallisuus yhdistämällä kaikki rakenteelliset metalliosat, sähköasennukset sekä salamansuojausjärjestelmä. Näin ylijännitteiden sattuessa ylimääräinen jännite voidaan johtaa tehokkaasti pois ja estää sen siirtyminen rakennuksen sisäisiin asennuksiin, mikä minimoi sähköiskun tai sähkölaitteiden vaurioitumisen riskin.
TEKNISET PARAMETRIT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Sarja ja tyyppi | Potentiaalintasauskisko E.4104 PAWBOL |
| Malli | kannella |
| Kaikki liitetyt pyöreät johdot yhteensä | 8 |
| Kiinteästi liitetyt johdot max 16 mm² | 7 |
| Kiinteästi liitetyt johdot max 95 mm² | 1 |
| Liitetyt lattajohdot 30 mm | 1 |
| Liitinkiskon materiaali | kupari |
| Liittimen materiaali | messinki |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Pituus | 176 mm |
| Leveys | 52 mm |
| Korkeus | 52 mm |
ERITELMÄ
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,035 kg |
| Väri | harmaa |
| Virtapiirien määrä | 1 |
| Liitäntöjen kokonaismäärä | 9 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.