Schelinger Ylijännitesuoja 4P 5kA luokka T1+T2 (B+C)
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Schelinger Ylijännitesuoja 4P 5kA luokka T1+T2 (B+C)
Ylijännitesuoja 4P 5kA luokka T1+T2 (B+C) A51‑SPD01‑4P‑B+C Schelinger
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pituus | 90 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 68 mm |
| Suurin purkausvirta (8/20 µs) | Imax: 50 kA |
| Moduulien määrä | 4 |
| Asennus | TH-35-kisko (DIN 35) |
| Jatkuva käyttöjännite | Uc: 275 V AC |
| Suojaustaso | Up: <1,5 kV |
| Iskuvirta (10/350 µs) | Iimp: 5 kA |
| Käyttölämpötila | -40 °C / +70 °C |
| Tyyppi | T1+T2 (B+C) |
| Merkki | Schelinger |
| Suojausluokka | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ladattavat tiedostot:
Tekniset tiedot
| Käyttökohde | AC (verkko) |
| Ylijännitesuojan tyyppi (SPD-luokka) | T1+T2 (B+C) |
| Nimellisjännite [V] | 275V AC |
| Napojen lukumäärä | 4P |
| Salamavirta (Iimp/In) [kA] | 5 kA |
| Merkki | SCHELINGER |
| Suojaustaso (Up) [kV] | 1,5 kV |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.