Schneider Electric Ylivirtasuojakatkaisija B 16A 1P 6kA Acti9
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Schneider Electric Ylivirtasuojakatkaisija B 16A 1P 6kA Acti9
Ylivirtasuojakatkaisija K60N-B16-1 B 16A 1-napainen A9K01116 SCHNEIDER ELECTRIC tarjoaa suojan sähköasennukselle ylikuormitusta ja oikosulkua vastaan.
Tämä tuote on osa Acti9-tuoteperhettä ja soveltuu erinomaisesti asuinrakentamiseen, jossa se muodostaa yhdessä muiden laitteiden kanssa tehokkaan suojausjärjestelmän. Oikosulkukestävyytensä ansiosta 6kA tasolla K60N-katkaisija on erittäin tehokas. Se on varustettu kaksoisliitäntänavoilla, jotka on uurrettu luotettavamman liitännän varmistamiseksi, sekä pikakoskettimella, joka takaa nopean sulkeutumisen riippumatta vivun käyttönopeudesta.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | kyllä |
| Karakteristiikka | B |
| Nimellisjännite | 440 V |
| Nimellisvirta | 16A |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Asennus | DIN-kisko |
| Kytkentäkyky | 6kA |
| Napojen määrä | 1 |
| Moduulien määrä | 1 |
| Pakkauksen paino | 0,15 kg |
| Verkon tyyppi | vaihtovirta (AC) |
| Laukaisimen teknologia | termomagneettinen |
| Katkaisukyky | 6000 A Icn EN/IEC 60898-1 mukaan -230 V vaihtovirta (AC) 50/60 Hz |
| Nimellinen iskukestojännite [Uimp] | 4 kV EN/IEC 60898-1 mukaan |
| Mekaaninen kestävyys | 20 000 x |
| Sähköinen kestävyys | 20 000 x |
| Suojausluokka | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Laukaisuominaisuus | B |
| Katkaisijan tyyppi | ylivirtasuoja |
| Nimellisvirta [A] | 16A |
| Napojen lukumäärä | 1P |
| Katkaisukyky [kA] | 6 kA |
| Merkki | SCHNEIDER ELECTRIC |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.