Schneider Electric ylivirtasuojakatkaisija B 10A 1-napainen 6kA Acti9
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Schneider Electric ylivirtasuojakatkaisija B 10A 1P 6kA Acti9
Ylivirtasuojakatkaisija K60N-B10-1 B 10A 1-napainen A9K01110 SCHNEIDER ELECTRIC suojaa sähköasennusta oikosulkujen ja ylikuormitusten vaikutuksilta.
Soveltuu erinomaisesti rakennusten asennusten suojaamiseen muodostaen yhdessä muiden laitteiden kanssa kattavan suojajärjestelmän asuinrakentamisen tarpeisiin. K60N-B10-1-katkaisija on varustettu kaksoisliitäntänavoilla alhaalla (kisko + johdin), jotka on uurrettu lisäämään liitoksen varmuutta. Laitteessa on pikaliitoskosketin, mikä tarkoittaa, että koskettimien sulkeutumisnopeus on riippumaton vivun käyttönopeudesta.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | kyllä |
| Laukaisuominaisuus | B |
| Nimellisjännite [V] | 440 V |
| Nimellisvirta [A] | 10A |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Asennus | DIN-kisko |
| Kytkentäkyky [kA] | 6kA |
| Napojen kuvaus | 1P |
| Suojattujen napojen määrä | 1 |
| Nimellisvirta [In] | 10 A |
| Verkon tyyppi | vaihtovirta (AC) |
| Laukaisimen tekniikka | termomagneettinen |
| Katkaisukyky | 6000 A Icn EN/IEC 60898-1 mukaan -230 V vaihtovirta (AC) 50/60 Hz |
| Verkon taajuus | 50-60 Hz |
| Nimelliseristysjännite [Ui] | 440 V vaihtovirta (AC) 50/60 Hz EN/IEC 60898-1 mukaan |
| Nimellisjännitteen iskukestoisuus [Uimp] | 4 kV EN/IEC 60898-1 mukaan |
| Mekaaninen kestävyys | 20 000 x |
| Sähköinen kestävyys | 20 000 x |
| Suojausluokka | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Laukaisuominaisuus | B |
| Katkaisijan tyyppi | ylivirtasuoja |
| Nimellisvirta [A] | 10A |
| Napojen lukumäärä | 1P |
| Katkaisukyky [kA] | 6 kA |
| Merkki | SCHNEIDER ELECTRIC |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.