Sofar Hybridi-invertteri 20kW 3-vaiheinen 32A 2MPPT DC-katkaisija APF-tila
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Hybridinvertteri 20kW 3-vaihe 32A HYD 20000-3PH 2MPPT DC-katkaisin APF HYD20KTL-3PH SOFAR
Hybridinvertteri 20kW 3-vaihe 32A HYD 20000-3PH 2MPPT DC-katkaisin APF HYD20KTL-3PH SOFAR on edistynyt laite aurinkoenergiaan muuntamiseen.
Tämä edistynyt invertteri on suunniteltu aurinkoenergiaan tehokkaaseen hyödyntämiseen. Invertteri on varustettu lukuisilla suojatoiminnoilla, jotka takaavat turvallisen ja luotettavan toiminnan. Lisäksi se tarjoaa korkean energiatehokkuuden, kompaktit mitat sekä useita seurantavaihtoehtoja, kuten Bluetooth, RS485, Wi-Fi ja GPRS, mikä tekee siitä ihanteellisen ratkaisun aurinkosähköjärjestelmääsi.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Nimellisteho AC [W] | 20000W |
| Vaiheiden määrä | 3-vaihe |
| Asennustyyppi | Hybridi |
| Maks. lähtöteho [VA] | 22 000 VA |
| AC-lähtövirta [A] | 32 A |
| AC-jännitealue [V] | 184 VAC~276 VAC |
| Taajuus [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Taajuusalue [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (kansallisen standardin mukaan) |
| MPP-seurantalaitteiden määrä | 2 |
| Käynnistysjännite [V] | 200 V |
| MPP-jännitealue [V] | 180 V - 960 V |
| WiFi-moduuli | Kyllä |
| WLAN / Ethernet LAN | EI |
| USB | Ei |
| DC-eristysmittaus | Kyllä |
| DC-katkaisin | Kyllä |
| Maks. hyötysuhde (aurinkosähköjärjestelmä – sähköverkko) | 98,2 % |
| Mitat [mm] | 571,4 x 515 x 264,1 mm |
| Paino [kg] | 37 kg |
| Maks. korkeus merenpinnasta | 4000 m |
STANDARDIT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| Turvallisuusstandardit: | turvallisuusstandardit: IEC62109-1, IEC62109-2, NB-T32004/IEC62040-1 |
| Sähköverkkostandardit: | sähköverkkostandardit: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-16/CEI 0-21, EN50549, G98/G99, UTE C15-712-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.