Sulakepohja 2P 32A 10x38 mm 1000V DC
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Sulakepohja 2P 32A 10x38 1000V DC
Sulakepohja 2P 32A 10x38 1000V DC CFPV-32 CF PV32 2P VCX suunniteltu 10x38 mm:n sulakepatruunoille, tarkoitettu käytettäväksi aurinkosähköjärjestelmissä. Suurin sallittu käyttöjännite on 1000V DC ja suurin sallittu virta 32A.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Tyyppi ja sarja: | modulaarinen sulakepohja CFPV-32 PV 2P 10x38mm 1-32A 1000V CF PV32 2P VCX |
| Maksimi virta | 32A |
| Nimellisjännite (Un) | 1000 V DC |
| Nimellisvirta (ln) | max 320 A |
| Liittimen kapasiteetti | 0,5-10 mm² |
| Asennustapa | TH-35 kisko |
| Moduulien määrä | 2 |
| Sulakepatruurnan koko | 10,3 x 38 |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Käyttölämpötila | -25 - 50 °C |
| Mitat | 36x78x60 mm |
| Kotelointiluokka | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.