Vikavirtasuojakytkin 4P 40A 6kA 100mA Tyyppi A
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Vikavirtasuojakytkin 4P 40A 6kA 100mA Tyyppi A
Vikavirtasuojakytkin 4P 40A 6kA 100mA tyyppi A PF6-40/4/01-A xPole Home 112934 EATON
- laitteiden syöttö ylhäältä tai alhaalta
- laukaisu on riippumaton verkon jännitteestä
- soveltuu käytettäväksi loistelamppujen kanssa (kuristimella/ilman kuristinta)
- suojaus maavuotovirroilta, vikavirtoja vastaan
- sisäänrakennettu kosketinasennon ilmaisin (vihreä ja punainen väri)
- kaksinkertaiset ruuviliittimet/kiskokiinnitys (kiskokiinnikkeen asennuksen jälkeen vapaa ruuviliitin)
- asennus DIN-kiskoon TH 35
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,15 kg |
| Vikavirtavirta | 100mA |
| Nimellisvirta | 40A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Tyyppi | A |
| Nimellinen kytkentäkyky | 6kA |
| Nimellisvirta | 25, 40, 63 A |
| Nimellinen laukaisuvirta | 30, 300, 100, 500 mA |
| Navat | 2, 4 |
| Herkkyys | A, AC, G, G/A, S, S/A |
| Mahdollisuus syöttää molemmilta puolilta | ylhäältä/alhaalta |
| Väri | valkoinen |
| Mitat | 45 x 80 x 70 mm |
| Suojausluokka | IP40, IP54 (kosteudenkestävällä kotelolla) |
| Asennustapa | pikalukitus 2 salvan asennolla DIN-kiskoon IEC/EN 60715 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Katkaisijan tyyppi | vikavirtasuoja |
| Napojen lukumäärä | 4P |
| Nimellisvirta [A] | 40A |
| Vikavirtus [mA] | 100 mA |
| Laukaisuominaisuus | A |
| Katkaisukyky [kA] | 6 kA |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.