Foxess DTSU666 3-vaiheinen energiamittari
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
FoxESS 3-vaiheinen energiamittari DTSU666 FOXESS
FoxESS 3-vaiheinen energiamittari DTSU666 FOXESS on innovatiivinen kaksisuuntainen laite, joka on ihanteellinen asennettavaksi DIN-kiskoon.
Laitteessa on tilava LCD-näyttö, joka mahdollistaa parametrien nopean ja kätevän lukemisen. Mittari erottuu toiminnan tarkkuudella ja minimaalisella energiankulutuksella, mikä tekee siitä paitsi tarkan myös taloudellisen käytössä.
Tekniset parametrit
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| sarja ja tyyppi | FoxESS 3-vaiheinen energiamittari DTSU666 FOXESS |
| nimellisjännite (Un) | 3x220/380V; 3x57.7/100V |
| toiminta-alue | 0.7 Un ~ 1.2 Un |
| tehonkulutus | ≤ 1W, 5VA |
| virta | 5(80)A |
| taajuus | 50 / 60 Hz |
| LCD-näyttö | 7 segmenttiä mitat: 5,3 mm x 2,8 mm |
| tiedonsiirto: | RS485; Modbus- ja DL/T-protokolla |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| MID-sertifikaatti | Kyllä |
| Tiedonsiirto | RS-485 |
| Merkki | FOXESS |
| Nimellisvirta [A] | 80A |
| Vaiheiden lukumäärä | 3-fazowy |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.