Hermeettinen jakokaappi RH-12 12 moduulia IP65 ABS 1000V DC
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Hermeettinen jakokaappi RH-12
Hermeettinen jakokaappi 12 moduulia RH-12 pinta-asennus 1x12 (N+PE) 36.12 ELEKTRO-PLAST
- jakokaapit varustettu läpinäkyvillä ovilla, jotka avautuvat sivulle (vasemmalle tai oikealle), soveltuvat lukkoon avaimella
- saatavilla valkoisena
- valmistettu korkealaatuisesta >ABS< -muovista, joka kestää korkeita lämpötiloja jopa 960°C asti (hehkuvan tangon testi - koskee liitinlistaa)
- toiminnan vakaus -25°C:sta +60°C:een
- iskunkestävyys (IK07)
- mahdollisuus asentaa 68 mm ja 75 mm syvyisiä laitteita
- 12-moduuliset ja suuremmat mallit varustettu heikennetyillä kohdilla seinissä kaapeleiden ja asennusputkien läpivientejä varten
- ovien sinettöintimahdollisuus
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,5 kg |
| Sallittu jännite [AC] | 230/400 V AC |
| Sallittu jännite [DC] | 1000 V DC |
| Aurinkosähköön | Kyllä |
| Rivien määrä | 1 |
| Moduulien määrä rivissä | 12 |
| Moduulien kokonaismäärä | 12 |
| Valmistusmateriaali | Muovi |
| Ovet | Läpinäkyvät |
| Lukitus avaimella | Ei |
| IP-suojausluokka | 65 |
| Mekaaninen kestävyys IK | IK07 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Ulkomitat | 330 x 260 x 138 mm |
| 1000 V DC -sertifikaatti | kyllä, voidaan käyttää aurinkosähköasennuksissa PV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.