Johto OWY 5x4 mm² 300/500V H05VV-F - Valkoinen
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Kaapeli OWY 5x4 300/500V - Valkoinen
Kaapeli OWY 5x4 300/500V H05VV-F on valkoinen kaapeli, joka on tarkoitettu käytettäväksi kotitalous-, maatalous- ja työpajalaitteissa, joilla on keskitason tehontarve.
Se koostuu viidestä kuparisesta johtimesta, jotka takaavat johtavuuden ja kestävyyden. Sen eristys ja ulkovaippa on valmistettu PVC:stä, mikä takaa suojan ja joustavuuden, mahdollistaen helpon käytön erilaisissa olosuhteissa, pääasiassa suljetuissa tiloissa. Tämä on kuminen kaapeli, joka soveltuu erinomaisesti liikkuviin ja siirrettäviin liitäntöihin, minkä ansiosta se toimii loistavasti kotitalous-, maatalous- ja työpajasovelluksissa, joissa tarvitaan luotettavuutta ja käyttöturvallisuutta.
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,348 kg |
| Kaapelin merkintä | OWY |
| Eristysjännite | 300/500 V |
| Johtimen poikkipinta-ala | 4 mm2 |
| Johtimien määrä | 5 |
| Väri | valkoinen |
| Johtimen nimellispoikkipinta-ala (AWG) | 0 kcmil |
| Johtimen eristysmateriaali | polyvinyylikloridi (PVC) |
| Johtimien tunnistus | väri |
| Yhteinen suojaus | ei ole |
| Ulkovaipan materiaali | polyvinyylikloridi (PVC) |
| Paloluokka EN 13501-6 mukaan | Eca |
| Palavien pisaroiden/hiukkasten muodostumisluokka EN 13501-6 mukaan | ei ole |
| Likimääräinen ulkohalkaisija | 13,9 mm |
| Johtimen luokka | luokka 5 = monisäikeinen joustava |
| Pienin sallittu taivutussäde kiinteissä asennuksissa | 83,4 mm |
| Nimellisjännite U0 | 300 V |
| Nimellisjännite U | 500 V |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.