Schneider Electric PV-katkaisija 16A 2P 800V DC
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Schneider Electric ylivirtakatkaisija PV 16A 2P 800V DC
Ylivirtakatkaisija PV DC B 16A 2P 800V C60PV-DC A9N61651 SCHNEIDER ELECTRIC
- napojen lukumäärä: 2
- nimellisvirta [In]: 16 A
- nimelliskäyttöjännite [Ue]: 800 V DC
- katkaisukyky: 3 kA Icu 650 V DC:llä, 1,5 kA Icu 800V DC:llä
- nimellis eristysjännite: 1000 V DC
- nimellinen iskunkestojännite [Ui]: 6 kV
- asennus: DIN-kisko
- mitat 132,7 x 72 x 77,4 mm
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,1 kg |
| Elektroklub | kyllä |
| Sarja | C60PV-DC |
| Karakteristika | B |
| Nimellisjännite [V] | 800 V DC |
| Nimellisvirta [A] | 16A |
| Katkaisukyky [kA] | 6kA |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Käyttöluokka | luokka A standardin EN/IEC 60947-2 mukaan |
| Soveltuvuus erotukseen | kyllä, standardin EN/IEC 60947-2 mukainen |
| Ohjaustyyppi | katkaisija |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Laukaisuominaisuus | B |
| Katkaisijan tyyppi | ylivirtasuoja |
| Nimellisvirta [A] | 16A |
| Napojen lukumäärä | 2P |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.