Schneider Electric aurinkopaneelijärjestelmän katkaisija 13A 2P 800V DC
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Schneider Electric PV-katkaisija 13A 2P 800V DC
Ylivirtakatkaisija PV DC B 13A 2P 800V C60PV-DC A9N61658 SCHNEIDER ELECTRIC
- napojen lukumäärä: 2
- nimellisvirta [In]: 13 A
- nimellinen käyttöjännite [Ue]: 800 V DC
- katkaisukyky: 3 kA Icu 650 V DC:llä, 1,5 kA Icu 800V DC:llä
- nimellinen eristysjännite: 1000 V DC
- nimellinen iskunkestojännite [Ui]: 6 kV
- asennus: DIN-kisko
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,531 kg |
| Elektroklub | kyllä |
| Sarja | C60PV-DC |
| Karakteristika | B |
| Nimellinen jännite [V] | 800 V DC |
| Nimellisvirta [A] | 13A |
| Katkaisukyky [kA] | 6kA |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Käyttöluokka | Luokka A standardin EN/IEC 60947-2 mukaan |
| Soveltuvuus erotukseen | Kyllä, standardin EN/IEC 60947-2 mukainen |
| Ohjaustyyppi | kytkin |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Nimellisvirta [A] | 13A |
| Napojen lukumäärä | 2P |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.