Solplanet akkumoduuli 2.56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Solplanet Akkumoduuli 2.56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
Akkumoduuli 2.56KWH AI-HB 2.56LG G2 Solplanet-energiavarastoihin
Ai-HB 2.56LG -korkean jännitteen akkusarja, joka varastoi energiaa 7,5–25 kWh:n välillä.
Turvallinen:
- Hyödyntää LFP-teknologiaa
- Tarjoaa täydellisen BMS-suojauksen
- Helposti asennettava modulaarinen rakenne
Luotettava:
- IP65-suojausluokka
- Korkealaatuiset kennot
Käyttäjäystävällinen:
- Laajennettavissa 25,6 kWh:iin asti (10 moduulia)
- Monipuolinen sovellus, joka mahdollistaa oman kulutuksen optimoinnin, päivittäisen verkon kuormituksen tasapainottamisen sekä tariffien hallinnan
- Online-seuranta Solplanet-sovelluksen kautta
Tekniset tiedot
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Akkutyyppi | HB051050A |
| Kennotyyppi | LiFePO4 |
| Akkumoduulin paino | 30,5 kg |
| Maksimi latausvirta | 25 A |
| Maksimi purkausvirta | 30 A |
| Hyötysuhde (molemmat suunnat) | 97,8 % |
| Skaalautuvuus | Enintään 4 rinnakkaista yksikköä |
| Asennuspaikka | Sisällä / ulkona |
| Asennustyyppi | Lattia-asennus |
| Tiedonsiirto | CAN |
| Sertifikaatit | IEC 62619 / EN 61000IEC 62040 / UN38.3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Ladattavat tiedostot:
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.