Ylijännitesuoja DC iPRD-DC40r-T2 3-napainen tyyppi 2 15kA kontaktilla
tuote ei saatavilla
lisää toivelistalle
Kuvaus
Ylijännitesuoja DC iPRD-DC40r-T2-3-Napainen Tyyppi 2 15kA Kosketinliittimellä
PV DC ylijännitesuoja Tyyppi 2 (C) 3P 1000V 15kA 3,9kV kosketinliittimellä iPRD-DC40r-T2-3-1000 A9L40281 SCHNEIDER ELECTRIC
- nimellisjännite [Ue]: 1000 V DC +/- 10%
- nimellinen purkausvirta [In]: 15 kA
- maksimaalinen purkausvirta [Imax]: 40 kA
- maksimaalinen jatkuva käyttöjännite [Ucpv]: differentiaalimoodi: 1000 V L+/L-, yhteismoodi: 1000 V L+/PE, yhteismoodi 1000 V L-/PE
- maksimaalinen suojaustaso: 3,9 kV
- signalointipiirin jännite: 250 V AC 50/60 Hz
- lähtövirran signaali: 0,25 A
- mitat: 85 x 54 x 69 mm
TEKNISET TIEDOT
| Parametri | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen paino | 0,363 kg |
| Elektroklub | kyllä |
| Verkolle | DC (Aurinkosähkö PV) |
| Suojaluokka | C (Tyyppi 2) |
| Napojen määrä | 3 |
| Nimellinen purkausvirta (In) | 15kA |
| Jännitteen suojaustaso | 3,9kV |
| Leveys moduuleina ilmaistuna | 3 |
| Suojausluokka IP | IP20 |
| Nimellinen purkausvirta (In) | 40kA |
| nimellinen purkausvirta | 15 kA |
| Paikallinen signaali | Valkoinen-punainen lippu |
| Väri | Valkoinen |
| Asennusteline | DIN-kisko 35 mm |
| Asennustapa | kiinteä |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Tekniset tiedot
| Käyttökohde | DC (aurinkosähkö) |
| Ylijännitesuojan tyyppi (SPD-luokka) | T2 (C) |
| Nimellisjännite [V] | 1000V DC |
| Napojen lukumäärä | 3P |
| Salamavirta (Iimp/In) [kA] | 15 kA |
| Merkki | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Suojaustaso (Up) [kV] | 3,9 kV |
Turvallisuus
Kaikki arvostelut (positiiviset ja negatiiviset) näytetään alustan numerorajoituksen mukaisesti. Varmistamme, että ne ovat peräisin asiakkailta, jotka ovat ostaneet tuotteen. Katso lisää kommenttikäytännöt -sivultamme.